Odesláno: 15. října 2013 15:41 Citace
Chcete pro svého potomka pohodlné, originální a přitom nepředražené oblečení ze švédské bio bavlny? Pokud ano, navštivte kamennou prodejnu nebo e-shop www.coolkid.cz! Najdete zde bohatý výběr oblečení pro děti všech věkových kategorií. Nudu z obchodních domů koupíte kdekoli, veselost a hravost pouze u CoolKid!

Citrony, jahody, hušky a další ovoce nemusí být jen na talíři. Stejně tak traktory, bagry nebo třeba závodní auta se mohou přestěhovat na trička, mikiny a další oblečení. Když se všechny tyto motivy – ale třeba i některé další, jako například pirátské či sportovní – dostanou na špičkové materiály z bio bavlny, není už asi třeba přemýšlet nad ničím jiným, než je cena takového módního kousku. Avšak i tady dokáže Maxomorra ihned zaujmout; ceny jsou totiž rozumné, cílem je obrat, nikoli „jednorázový“ zisk. Ceny spodního prádla začínají zhruba na stokoruně, tílko, bodýčko či tričko pořídíte už za necelých dvě stě korun.

Bio bavlna se pěstuje zcela bez použití umělých chemických pesticidů, hnojiv a herbicidů, při výrobě oblečení z bio bavlny se nepoužívají toxické chemikálie (běžné například při barvení). Je proto velmi vhodná pro bezprostřední styk s pokožkou. Bio bavlna je na dotek měkčí než běžná bavlna, navíc je díky použitému způsobu zpracování prodyšnější než oblečení z běžné bavlny. Oblečení z bio bavlny tak může nosit i většina alergiků.

Oblečení nejen švédské značky Maxomorra, ale i celou skandinávskou módu pro děti nabízí v ČR kamenná prodejna a e-shop CoolKid (www.coolkid.cz). Přestože na tuzemském trhu jsou skandinávské značky stále ještě trochu ve stínu ostatních, v zahraničí jde o etablované výrobky. CoolKid na domácím trhu pokrývá všechny potřeby dítěte, od spodního prádla přes módu pro každý den a funkční oblečení do každého počasí po společenskou módu a nezbytné doplňky pro děti všech věkových kategorií. Pořídit si tak můžete trička, tuniky, mikiny, leginy, tepláky, krátké kalhoty, sukně a šaty, ale také spodní prádlo, bodíčka a overaly pro nejmenší, džíny a plátěné kalhoty, čepice a domácí soupravy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Švédská značka Maxomorra byla založena v roce 2008 a v mimořádně krátkém čase s úspěchem pronikla do mnoha zemí severní a západní Evropy a do USA. Maxomorra se specializuje na oblečení z mimořádně kvalitní biobavlny pro děti od narození do 12 let a po úspěchu na světových trzích se konečně dostala i do České republiky.
Zakladatel a šéf Maxomorry Johan Ström  strávil 15 let práce kreativce pro řetězec Ikea, odkud si odnesl zásadní poznatek: výrazné barvy a hravé vzory vždycky nadchnou malé i velké.

http://www.coolkid.cz/manufacturer/7-maxomorra.aspx