Odesláno: 3. srpna 2012 17:26 Citace
Jocko slavnostně oblékne každé dítě

Lva salonů, okouzlující princeznu či elegantního světoběžníka udělá z vaší ratolesti slavnostní oblečení značky Jocko. Jde o jediný podobný sortiment tohoto druhu na českém trhu, který zde prodává výhradně e-shop Cool Kid.

Ani velmi náročný fanoušek kvalitní módy z řad rodičů se nemusí obávat, že by jeho potomek na sebe při slavnostní příležitosti musel obléknout něco nereprezentativního. Naopak: dánská značka Jocko spadá pod firmu Jolly-Tex, která má mezi odborníky i širokou veřejností vysoké renomé.  

Slavnostní oblečení značky Jocko dá vaše dítě „do gala“ pro každou mimořádnou příležitost, ať již svatbu, oslavu narozenin nebo „jen“ zahradní party. Výrobce sází na módní střihy a odolnější materiály (šifon, satén, bavlna), aby si i slavnostně oblečené dítě mohlo hrát s vrstevníky, zúčastnit se bowlingu či jiné aktivity často spojené s příslušnou slavností.

O značce Jocko: Výrobcem značek Jocko a MYKID je dánská společnost Jolly-Tex Aps, která na trhu působí již od roku 1997. Jocko se zaměřuje na společenskou módu pro děti od 0 – 16 let pro slavnostní okamžiky, jako jsou svatby, party, přijímání a Vánoce. U zn. Jocko rozhodně platí, že dostanete kvalitu za rozumnou cenu.
CoolKid.cz