Minymo

Minymo

Dánská značka Minymo nabízí módu pro každodenní nošení do školky i do školy a funkční oblečení na hory, do deště i do města pro děti od 2 do 12 let.
Vyznačuje se moderními „šik“ vzory a barevnými potisky. Používá velmi kvalitní materiály, které jsou vysoce odolné i vůči praní. Jednotlivé druhy oblečení se snadno kombinují. Se značkou Minymo budou Vaše děti nosit nejen kvalitní oblečení, ale skutečně stylovou dětskou módu ideální pro jejich věk. 
Díky spolupráci s uznávanými designéry patří Minymo k leaderům na dánském trhu s dětským oblečením. Má jasný skandinávský rukopis, na který slyší všude ve světě.

Minymo zosobňuje hru svým designem a pohyb svou kvalitou a pohodlností. Pro aktivní a veselé děti je Minymo to pravé oblečení!

!!Jejich zimní outdoorové oblečení patří mezi absolutní špičku. Navíc za velmi přijatelné ceny. Dánský technologický institut otestoval zimní kolekci Minymo na voděodolnost vyšší jak 10 000 mm!! (=1000 cmH2O, více na: www.coolkid.cz/images/blog/Minymo-funktion-katalog-web.pdf)

Seřadit podle

Džínové kalhoty

Obrázek Džínové kalhoty
Chlapecké džínové kalhoty
-40 %
559,00 Kč (CZK)
Od 335,00 Kč (CZK)

Džínové kalhoty

Obrázek Džínové kalhoty
Chlapecké džínové kalhoty
-40 %
559,00 Kč (CZK)
335,00 Kč (CZK)

Čepice s kožešinou

Obrázek Čepice s kožešinou
Čepice s podšívkou
-40 %
319,00 Kč (CZK)
191,00 Kč (CZK)